Konsultacje
w semestrze zimowym 2019/2020
prof. dr hab.
Stanisław Fedorowicz
stanislaw.fedorowicz@ug.edu.pl
B313
dr
Patryk Sitkiewicz
patryk.sitkiewicz@ug.edu.pl
B315
dr hab.
Piotr Paweł Woźniak
geopw@ug.edu.pl
B312
dr
Dawid Weisbrodt
dawid.weisbrodt@ug.edu.pl
B314
mgr
Michał Bogdanowicz
michal.bogdanowicz@phdstud.ug.edu.pl
B315
dr
Damian Moskalewicz
damian.moskalewicz@ug.edu.pl
B312
B315
radoslaw.wroblewski@ug.edu.pl
Radosław Wróblewski
dr
mgr inż.
Agnieszka Szczerba
agnieszka.szczerba@phdstud.ug.edu.pl
B429
e-mail
pokój
prof. dr hab.
Wojciech Tylmann
wojciech.tylmann@ug.edu.pl
B430
mgr
Katarzyna Kozłowska
geomorfologia@ug.edu.pl
B316
mgr inż.
do 4 XI w środy, godz. 10-11
od 4 XI w poniedziałki, godz. 10-11
oraz w każdy czwartek, godz. 12-13
Karolina Molisak
karolina.molisak@ug.edu.pl
wtorki, 10.45-11.45
czwartki, 10.00-11.00
wtorki, 15.15-16.15 (12-26XI, 14I)
środy, 16.45-17.45 (oprócz 13-27XI i 15I)
czwartki, 12.00-14.00 (w dniach 10 i 24XI, 14 i 21XI, 5 i 19XII, 16I)
B429
wtorki, 13.00-14.00
czwartki, 13.00-14.00
poniedziałki, 09.50-10.50
czwartki, 09.40-10.40
wtorki, 12.00-13.00
czwartki, 10.00-11.00
środy, 08.30-09.30
czwartki, 08.00-09.00
Paulina Głowacka
paulina.glowacka@phdstud.ug.edu.pl
B429
poniedziałki, 17.15-18.15
czwartki, 13.00-14.00
środy, 09.00-10.00
czwartki, 12.30-13.30
poniedziałki, 12.30-13.30
czwartki, 11.30-12.30
Uniwersytet Gdański
Wydział Oceanografii i Geografii
▷▷ Instytut Geografii
▶▶▶ Zakład Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu